Заходи Та Презентації - Олексій Коваль window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-7WDJPX7MWF');

З Новим Роком!

Бажаю вам крім усього, що зазвичай бажають вам близькі та друзі в Новому році, однієї простої речі, яка дійсно може змінити не тільки ваш наступний рік, але і все ваше життя. Стати некурцями! Здавалося б така дрібниця, звичка, розвага, для кожного знайдеться своя відповідь, чому він курить, давно змінила ваше життя і ви забули, що це бути некурцями, думати, відпочивати, розслаблятися без сигарети. Змініть себе і світ навколо вас лише одним простим рішенням – станьте некурцями. Усього вам найсвітлішого і найдобрішого в Новому році. Ваш Олексій Коваль.

Сергій Сосєдов За Здоровий Спосіб Життя!

На презентації дуетної пісні з Натанікою, Сергій Сосєдов дарував друзям та знайомим книги Олексія Коваля “Кинемо курити разом”. – “Я підтримую закон про заборону куріння – прокоментував критик. Нагадаємо, що 12-го грудня, у ресторані “Панорама” відбулася презентація дуетної пісні Сергія Соседова та співачки Натаніки – “Не потрібні слова”. На вечірці були присутні друзі артистів: Павло Зібров, Олександр Тищенко, композитор Олексій Малахов, суперпрогресивний фронтмен гурту “Київелектро” – Мацу, а також епатажна поп-діва Монро.

Кинемо Курити Разом З Ket-U!

Днями у столичному ТРЦ «Квадрат» відбулася презентація книги Олексія Коваля «Кинемо курити разом». Акцію підтримала популярна співачка KET-U, яка репрезентує продюсерський центр «Space1Media». Зазначимо, що останнім часом артисти цього продюсерського центру беруть участь у багатьох соціальних проектах – зариблення озер, посадка дерев у парках тощо.

31 Травня Світова Спільнота Святкує День Боротьби З Курінням.

На честь цього свята ТРК «Квадрат» за підтримки Розважального комплексу «Sorry Бабуся» проводять акцію «Кинемо курити разом». 31 травня та 1 червня з 17:00 на 1 поверсі торгового центру «Квадрат» на бульварі Перова, 36 проходитиме Презентація книги Олексія Коваля «Кинемо курити разом». У рамках презентації Олексій Коваль проведе відповість на запитання та дасть поради всім, хто бореться та вірить у перемогу над курінням, а також кожен, хто купив книгу, отримає особистий автограф Автора та Приз від партнерів Заходу. Організатори заходу: Мережа торгових центрів “Квадрат”.

Презентація У Київському Міському Центрі Сім’ї «Родінні Дім».

Семінар «Живіть чудово». Організатори пропагували здоровий спосіб життя, наголошували на збереженні здоров’я нації. Презентація книги Олексія Коваля «кинути курити разом» порушила актуальну проблему шкідливих звичок.

Круглий Стіл В Івано-Франківську

В Інвано-франківську пройшов круглий стіл із проблематики куріння за участю міжнародних експертів. Олексій Коваль як автор книги “Кинемо курити разом” і один із провідних українських фахівців даної тематики виклав свою точку зору щодо боротьби з нікотиновою залежністю, а головне підготовкою підлітків до пропозиції закурити. Саме підготовка неповнолітніх є пріоретентним завданням у світі боротьби з нікотинозалежністю. Не дарма компанії витрачають мільйони на пропаганду куріння у топових фільмах і навіть мультфільмах завчасно привчаючи підлітків до того, що куріння – це нормально. Це не так і з цим покликана боротися моя нова книга, яка вийде цього року.

телеграм канал кинути палити

Підпишіться на наш телеграм канал

Отримуйте свіжу інформацію про дату та час стриму автора, новини, нові відео для учасників проекту та спонсорів

Стати учасником
Підпишіться на наш телеграм канал Кинемо курити разом